Kdo jsme a co děláme

Naším posláním je přinášet do životů lidí zdravé a úsporné vytápění a přispět tak svojí činností k efektivnímu
udržitelnému rozvoji a tím zanechat pozitivní otisk nejen v objektech, které vytápíme,
ale i co se stavu naší planety týče.

Jsme český výrobce topných panelů

Výrobě vlastního systému vytápění předcházela dlouholetá expertní činnost v oboru „klasické topenařiny“ a to již od roku 1988, kde do našich tehdejších realizací patří například realizace vytápění v objektech jako jsou Český rozhlas, River Diamond, Červené Vrchy, Vysoká škola báňská v Ostavě Porubě a mnoho dalších.

Jsme původně topenářská firma. Máme tak praktické zkušenosti se všemi druhy vytápění a proto víme, který způsob je ten nejlepší, jak pro člověka, tak pro stavbu.

Vyrábíme zdravé topení

Bohaté zkušenosti, nabyté know-how a dlouholetou praxí jsme zúročili právě při výrobě vlastního produktu. Vyrábíme zdravé, úsporné a ekologické topení, které již od roku 2010 topí v mnoha domácnostech nejen ČR/SK ale i většině zemí Evropy!

Panely pro Vás vyrábíme ve Znojmě a jsme rádi, že můžeme být živým úkazem toho, že i v malém městě vznikají velké věci.

Klademe důraz na vysoký standard výroby a bezprostřední kvalitu materiálů, ze kterých panely vyrábíme, přičemž všechny komponenty pocházejí výhradně ze zemí EU.

Výrobou to nekončí

Naše práce však výrobou nekončí, ba naopak. Každého klienta provedeme celým stavebním procesem počínaje řešením topení, vyhotoveném přímo na míru, na základě projektové dokumentace. Po celou dobu stavby jsme k dispozici pro expertní konzultace. Z našeho řešení topení se klient dozví nejen kolik ušetří ve srovnání s ostatními topnými systémy, ale i jakou bude mít spotřebu elektřiny.

Naším společným jmenovatelem je prvotřídní kvalita bez kompromisů, respekt k veřejnému prostředí a lidskému zdraví, cit pro design a solidní přístup nejen k naším zaměstnancům ale i obchodním partnerům.

Jak pracujeme

Naše služby začínají poradenstvím, zaměřením a přesným výpočtem pro co nejúspornější provoz. Rozmístění panelů nebo nastavený výkon podléhá přesným výpočtům dle konkrétních podmínek stavby, požadavkům zákazníka, tak i zeměpisné šířce objektu.

K infrapanelům poskytujeme odborný výpočet podle konkrétních podmínek. Proto garantujeme předem stanovenou výši nákladů na vytápění. Zajištění rychlé instalace je jen sladkou tečkou.

Spolupracujeme:

Koordinuj.cz HELUZ partner ČMSS ADMD Logo firmy PURLIVE - partner - ve svém showroomu používají topné panely ES-SYSTEMS